ÜRÜNLER Anasayfa » Ürünler » Kaplamalar » İzolasyon » İzolasyon Spreyi

 • PROTOR BITUM İZOLASYON SPREYİ 

  Fonksiyonel kullanım özellikleri ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan Orapi Protor Bitum 7272 izolasyon spreyleri hasar görmüş oluklardan, kırık ve çatlak kiremitlere, patlak hortumlardan delinmiş su borularına kadar tüm izolasyon kaçaklarının tamirine olanak tanıyan bir sızdırmazlık ve izolasyon kaplamasıdır. Pratik kullanımlara uygun olarak tasarlanan Protor Bitum izolasyon spreyi her türlü dış etkiye karşı ultra dayanıklı olup, bitum esaslı olarak üretilmiştir. Ürün, bu özelliği sayesinde uygulandığı yerlerdeki sızıntıları tek hamlede ve kesin olarak durdurulabilir. Püskürtüldüğü bölgede kuru ve esnek bir film tabakası oluşturan Protor Bitum izolasyon malzemesi, içeriğindeki kimyasal karışımlar hasebiyle yalıtım ve kaplamada üretim ile kullanıma dayalı hatalar için kesin çözüm imkanı sağlar.

  Kaplama alanı 8 m²'ye kadar çıkabilen, özgül ağırlığı ise 0.944 kilogram olan izolasyon spreyi elverişli değerleri ile adından söz ettirirken, kullanıcıları için de benzersiz bir kullanım olanağı sağlar. Buna ek olarak ürün, sahip olduğu korozyon engelleyici özellik sayesinde endüstriyel alanlarda en fazla tercih edilen izolasyon ve yalıtım malzemelerinin başında gelir. Tüm tuz püskürtme testlerini başarıyla geçen Protor Bitum 7272, uygulandığı yüzeylerin içine nemin nüfuz etmesini önlerken, yağmur, rüzgâr, dolu ve kar gibi dış ortam şartlarına karşı kusursuz bir şekilde direnç gösterir. Bu özelliği ile benzer nitelikteki izolasyon malzemeleri arasında kolayca öne çıkan ürün, hiçbir toksit ve solvent içermezken Orasolv M1 çözücü ile de kolayca temizlenebilir. 

  PROTOR BITUM İZOLASYON SPREYİNİN KULLANILDIĞI YERLER 

  Protor Bitum 7272, çatılar, direkler, metal ve ahşap metalar, PVC'ler, saçaklı borular, duvar ve yer zeminleri olmak üzere su geçirmezlik istenen her yerde kullanılabilir. Ürün, çatı yalıtımı ve beton yapılar için kullanıldığında kusursuzluk derecesinde bir performans sağlarken, akıntı ve sızıntılara karşı geçit vermez.

  PROTOR BITUM İZOLASYON SPREYİ NASIL KULLANILIR?

  Püskürtülerek kullanımının dışında isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak fırça ile de uygulanabilen Protor Bitum izolasyon spreyi, kullanılmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Çalkalanmasının akabinde uygulanmak istediği yerin yüzey temizliği yapıldıktan sonra uygulanmalı, ardından kuruyana kadar beklenmeli, kuruduğundan emin olduktan sonra da boyanmalıdır.

  İzolasyon ve sızdırmazlık gerektiren tüm alanlarda kullanılabilme yeteneğine haiz olarak üretilen Protor Bitum 7272 izolasyon malzemesi hakkında daha detaylı bilgi almak için Pulsar Kimya İletişim Bölümü'nde yer alan telefon numaraları aracılığı ile iletişime geçebilir, Protor Bitum 7272 izolasyon ve sızdırmazlık malzemesinin sizlere sağlayacağı tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 

  PROTOR BITUM 7272 İZOLASYON SPREYİ DEĞER TABLOSU

  Renk 

  Siyah

  Parlama Noktası(ASTM D56)

  35°C 

  Kaplama Alanı

  8 m²/litre

  Kuru Madde Miktarı

  63-67%

  İlk/Tam Kuruma

  2 saat/12 saat

  Yoğunluk

  0.944