ÜRÜNLER Anasayfa » Ürünler » Yapıştırıcılar » Medikal Onaylı » Vitralit Serisi » AKRİLİK YAPIŞTIRICI

 • VITRALIT 7041 MEDİKAL ONAYLI AKRİLİK YAPIŞTIRICI

  Vitralit 7041, düşük viskoziteli, UV veya gün ışığında donabilen akrilik esaslı yeni nesil yapıştırıcıdır. Ürün PC-ABS-Cam ve metall ürünleri yapıştırabildiği gibi PP/PET gibi zor yapışabilen plastiklerde de kusursuz bir yapıştırma yeteneğine haizdir. Vitralit 7041 akrilik bazlı yapıştırıcı Otoklav, ETO ve GAMMA sterilizasyonuna uygun olduğu gibi USP CLASS VI medikal onayına da sahip olan ender yapıştırıcılardandır. Malzeme rengi açık sarı olan akrilik yapıştırıcının akışkanlık değeri 50 CPS ile 90 CPS arası olarak kaydedilmiştir. Tek kullanımlık tıbbi cihazları kusursuz bir biçimde yapıştırabilen ürün, tıbbi uygulamaların yanında elektronik ve optik parçaları sabitlemek için de tercih edilir.

  VITRALIT 7041 AKRİLİK YAPIŞTIRICI NASIL KULLANILIR?

  Vitralit 7041'in kullanımı benzer akrilik yapıştırıcı çeşitleri baz alındığında gayet basittir. Yapıştırıcı, uygulanacağı bölgenin yüzey temizliği yapıldıktan sonra başka bir işleme gerek duymadan kullanıma hazır hale gelir.  

  USP CLASS VI medikal onayını almış nadir ürünlerden olan Vitralit 7041 metal-cam- plastik yapıştırıcı hakkında daha detaylı bilgi almak için Pulsar Kimya İletişim Sayfası'nda belirtilen telefon numaraları vasıtası ile iletişim kurabilir, Vitralit 7041'in üstün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

   VITRALIT 7041 METAL CAM PLASTİK YAPIŞTIRICI DEĞER TABLOSU


  Renk
  Açık Sarı
  Akışkanlık ( cps )

  50 - 90

  Boşluk Doldurma

  -

  Uygulama Yerleri

  Tek kullanımlık medikal ekipmanlar