Görüntü İşleme Sistemleri > Panasonic > - LP-ABR10 2D Kod Okuyucu

PULSAR Ürün Serisi

LP-ABR10 2D Kod Okuyucu Ürünler » Görüntü İşleme Sistemleri » Panasonic


Ürün üzeri 2D Kod Okumada Yeni Lider

 

Kağıt ya da etiket üzerine yapılan markalamanın aksine, ürün gövdesi üzerine yapılan markalama, ürünün şeklinden ve yüzey koşulundan aşırı derecede etkilenmektedir. Bu sebeple standart bir kod okyucunun aydınlatması, bir çok durumda bu tip bir kodu okumak için yeterli olmayacaktır.

LP-ABR10 serisi kod okuyucu, merkezde difüze ve dört kenarda direkt olmak üzere 5 farklı blok aydınlatmaya sahip olup bu blokalrın her biri bağımsız olarak kontrol edilebilir ve her birinin aydınlatma gücü bağımsız olarak ayarlanabilir.Standart kod oyucularla yaşanan sorunlar;


LB-ABR10 DPM Kod okuyucu, 1.2 Megapiksel CMOS sensörü ile, standart 0.3 Megapiksellik okuyucuların okuyamadığı, küçük, problemli, uzağa konumlanmış her türlü 2D kodu rahatlıkla okur.
DPM kodlar, direkt olarak ürün yüzeyi üzerine uygulandığından, yüzey pürüzleri, yağ, kimyasal uygulamalar, yetersiz kontrast, vb. sebebiyle okunması gayet zor halde olabilirler.

LP-ABR10' un patentli algoritması, en zor koşullar altındaki kodların dahi okunabilmesini mümkün kılar.


Markalama Kalitesi Doğrulama Fonksiyonu
LP-ABR10 serisi Kod Okuyucu, ISO/IEC 15415 and AIM DPM-1-2006 standartlarına uygun olarak 2D kod markalama doğrulaması yapar. Bu özellik, önleyici bakım uygulamalarında, markalama sorunlarının daha ortaya çıkmadan ve kritik hale gelmeden giderilmesi konusunda gayet kullanışlıdır.

Otomatik Öğretme Fonksiyonu
Otomatik Öğretme Fonksiyonu, 2D kodu okumak için en uygun koşulları ve parametreleri ayarlar. Farklı ürün tiplerinde dahi, kodun okunmasının en rahat hale getirecek parametrelerin ayarlanmasını kolaylaştırır.IP65 Koruma Sınıfı
LP-ABR10 Serisi 2D Kod Okuyucu, IP65 koruma sınıfına (IEC) sahip olup, toz partiküllerinin ve su damlalarının ürün içerisine girmesine izin vermez.